Lokal gastronomiczny za odstępne poznań

Pobierz

Swarzędz dzisiaj 13:56.. Znajduje się na dużym nowym osiedlu Polanka przy ul. Katowickiej.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDobrze prosperujący lokal gastronomiczny z całą infrastrukturą, meblami oraz profesjonalnym sprzętem kuchennym do przejęcia za odstępne.. • Informacja o restauracji • Lokal wyspecjalizowany jest do dań podawanych na wagę.. 20m autobus 300m tramwaj, blisko sklepy, apteka.. : ciasteczek).Szukaj ogłoszeń na temat lokal za odstepne poznan z Wielkopolskie na stronach serwisu darmowych anonsów gastronomiczny za odstępne.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. W pełni wyposażony, położony na samym początku Food Court'u.Szukaj ogłoszeń na temat lokal gastronomiczny poznan z Poznań na stronach serwisu darmowych anonsów .. Siemianowice Śląskie 9 lip .Sprzedam za odstępne gotowy lokal 72 mkw pod salon fryzjersko-kosmetyczny.. Lokal odstępowany jest ze wszystkimi specjalistycznymi urządzeniam Atrakcyjna .. Na pow 71 m3 znajdują: sala konsumencka, zaplecze kuchenno - magazynowe oraz toaleta.. Drugie wyjście od zaplecza.Znalezione Ogłoszenia - lokal gastronomiczny za odstępne Poznań Lokal biurowy na wynajem (984 zł brutto) Oferujemy wynajem umeblowanego lokalu biurowego (17,4 m2) z balkonem w budynku mieszkalno-biurowym oddanym do użytku w 2011 r. przy ul.Za Odstępne w Poznań najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Lokal gastronomiczny, ul. Strzelecka.

Dostępnosc od zaraz.. Centrum Poznań.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. • Informacja o restauracji • Lokal wyspecjalizowany jest do dań podawanych na wagę.. LOKALIZACJA : W pełni funkcjonująca restauracja znajduję się w kamienicy z wejściem na poziomie ulicy na poznańskich Jeżycach.. Do negocjacji.. Znaleziono 4 ogłoszenia.. Powierzchnia lokalu 95 m2, w tym kuchnia, zmywalnia, zaplecze magazynowe, sala konsumpcyjna z toaletą dla gości.. W pełni wyposażony, położony na samym początku Food Court'u.Do odstąpienia bardzo dobrze prosperujący, całkowicie wyposażony lokal gastronomiczny - kebab w ścisłym cenrtum miasta Zeylanda - parter.. LOKALIZACJA : W pełni funkcjonująca restauracja znajduję się w kamienicy z wejściem na poziomie ulicy na poznańskich Jeżycach.. Mieszkania » Wynajem 25 000 zł .. 41,67 zł/m² 360 m².Gastronomiczne w Poznań najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Lokal klimatyzowany.. Oddalona jest zaledwie 100m.. od Ronda Kaponiera.LOKAL GASTRONOMICZNY ZA ODSTĘPNE Lokal (125m2) z ogromnym potencjałem w centrum Poznania.. Ulica oddana świeżo do użytku jako półdeptak.. Dobrze prosperujący lokal gastronomiczny z całą infrastrukturą, meblami oraz profesjonalnym sprzętem kuchennym do przejęcia za odstępne..

Mieszkanie za odstępne.

Bar szybkiej obsługi, powierzchnia 50m2 (sala, kuchnia, korytarz, zaplecze), wysoki parter, wejście od ulicy i od podwórza, ogródek w okresie maj - wrzesień.. Biura i Lokale » Sprzedaż 25 000 zł .. Oddalona jest zaledwie 100m.. Lokal usługowy/ sklep za odstępne Gdańsk Wrzeszcz .. Poznań, Stare Miasto 9 lip.. Znaleziono 4 ogłoszenia.. Kwotę odstępnego ustalimy z kontrahentem w indywidualnych negocjacjach.. Możliwość ustawienia ogródka letniego przed lokalem- nieodpłatnie.. Na ulicy jest wiele restauracji i pubów.Za odstępne wynajmę funkcjonujący lokal gastronomiczny o wieloletniej renomie z pełnym wyposażeniem w centrum Poznania, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Starego Rynku.. ma stała bazę klientów.. • Informacja o restauracji • Lokal wyspecjalizowany jest do dań podawanych na wagę.. Lokalizacja : W pełni funkcjonująca restauracja.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. : ciasteczek).Ogłoszenia o tematyce: odstępne za lokal na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Lokal o całkowitej powierzchni 64m2 z salą na 20-25 osób.Biura i Lokale Poznań, Oferuje na sprzedaż za odstępne, bardzo dobrze prosperującą restaurację co udokumentowane jest w zestawie dokumentów ksi.Lokal Poznań Poznań-Jeżyce 13m2 (nr: 1346/6590/OLW) Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 13 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na I piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia..

Unikalny lokal na ulicy Taczaka.

Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu , stan techniczny budynku - bardzo dobry.Biura i Lokale - Poznań (wielkopolskie)-Czerwiec 2, 2017 22000.00 zł Sprzedam za odstępne w pełni wyposażony salon kosmetyczny działający od 6 lat zlokalizowany w poznaniu na ratajach (osiedle powstań narodowych).. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Lokal gastronomiczny za odstępne.. Lokal- powierzchnia 66m2 a w tym: sala konsumpcyjna + zaplecze kuchenne + toaleta dla personelu.Szukaj ogłoszeń na temat lokal za odstepne poznan z Poznań na stronach serwisu darmowych anonsów .. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy.. Twoje ogłoszenie na górze listy?lokal za odstępne Szanowni Państwo, w związku ze zmianą profilu działalności, oddamy w najem w zamian za odstępne, w pełni wyposażony lokal gastronomiczny przy ul. Taczaka w Poznaniu.. Dostosowane do gastronomii typu bistro, fast-food, z niezbę biznes ogłoszenia oferty współpracaLokal w Poznaniu za odstępne.. Lokal składa się z sali świeżo po remoncie oraz zaplecza Wyposażenie wnętrza jak i wystrój w całości do nabycia.Dobrze prosperujący lokal gastronomiczny z całą infrastrukturą, meblami oraz profesjonalnym sprzętem kuchennym do przejęcia za odstępne.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol..

Czytelna lokalizacja - Winogrady, ul. Murawa.

od Ronda Kaponiera.Na sprzedaż dochodowy lokal gastronomiczny o powierzchni 100 m2, usytuowany w galerii handlowej King Cross w Poznaniu.. Cena: 35 000 zł ; Lokalizacja: PoznańNa sprzedaż dochodowy lokal gastronomiczny o powierzchni 100 m2, usytuowany w galerii handlowej King Cross w Poznaniu.. Możliwość adaptacji wg własnych potrzeb.. Kaucja zwrotna do spółdzielni 3 krotność czynszu.Biuro, lokal wynajmę - OLX.pl - za odstępne poznan; Pozostałe ogłoszenia.. Oddalona jest zaledwie 100m.. Do negocjacji.. od Ronda Kaponiera.Lokale Gastronomiczne Za Odstepne Poznan najnowsze ogłoszenia w Bytomiu kupię sprzedam ogłoszenie Bytom Lokale Gastronomiczne Za Odstepne Poznan ofertyNa sprzedaż biuro, lokal usługowy, lokal gastronomiczny, lokal handlowy na OLX.pl (dawniej Tablica.pl) Poznań.Na sprzedaż dochodowy lokal gastronomiczny o powierzchni 100 m2, usytuowany w galerii handlowej King Cross w Poznaniu.. czynsz za lokal to 1300zł brutto, koszt energii elektrycznej 100zł miesięcznie (w.Dobrze prosperujący lokal gastronomiczny z całą infrastrukturą, meblami oraz profesjonalnym sprzętem kuchennym do przejęcia za odstępne.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. W pełni wyposażony, położony na samym początku Food Court'u.Oferty 2 loka gastronomiczne w Poznaniu - blisko Starego Rynku i w rejonie ulicy św. MArcin.. Nie wymaga nakładów finansowych- gotowy do przejęcia.. Obiekt spełnia wszystkie wymogi sanitarno - technologiczne i odbiory Sanepidu.. Szczegóły ogłoszenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt