Zapisy na egzamin word szczecin

Pobierz

Podane terminy są jedynie orientacyjne, aktualne w momencie wprowadzenia informacji i nie mogą być podstawą roszczeń wobec WORD Szczecin.. Płatności za egzaminy oraz szkolenia można dokonać wyłącznie poprzez wpłatę na wskazane konta bankowe WORD w Szczecinie.. Kontakt osobisty w celu ustalenia terminu egzaminu/szkolenia nie jest możliwy.. Data aktualizacji: 10.09.2021.. Nie ma możliwości płatności gotówką oraz kartą płatniczą w OśrodkuUżywasz starej wersji przegladarki.. Przeglądarka internetowa, którą używasz jest stara i nie pozwala na wyświetlenie naszej strony.. WORD w Szczecinie posiada profesjonalnie przygotowaną salę egzaminacyjną, a także plac manewrowy, który spełnia wszystkie prawne wymagania.WORD Szczecin Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie zajmuje się przeprowadzaniem egzaminów na prawo jazdy na wszystkie kategorie.. Numer ten śluzy tylko i wyłącznie do zapisów telefonicznych w WORD Szczecin.. Egzamin na prawo jazdy w WORD Szczecin możesz ustalić na trzy sposoby: Osobiście w Biurze Obsługi Klienta.. aktualizacja: UDOSTĘPNIJ: TVP3 Szczecin.. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.. 06.10.2021.Termin egzaminu na prawo jazdy w WORD Szczecin możesz ustalić na trzy sposoby, i tylko jeden sposób wymaga twojej obecności w ośrodku ruchu drogowego.. Telefonicznie w godzinach 8:00 - 14:00 pod numerem telefonu 91-50-66-831..

Lokalizacja WORDZapisy na egzamin w WORD Szczecin.

Na życzenie kandydata istnieje możliwość odbioru zaświadczenia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie.WORD w Szczecinie znów działa.. Dane kontaktowe oddziału WORD w Barlinku: Nr tel: 95-78-414-00.. Zaktualizuj przeglądarkę albo skorzystaJak trafić do WORD Szczecin?. Aby zapisać się na egzamin musisz przedstawić: Numer PKK (jeśli zapisujesz się na egzamin pierwszy raz).. Nie ma możliwości płatności gotówką oraz kartą płatniczą w Oddziale.. Strona internetowa: word.szczecin.pl Adres i dane kontaktowe: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie ul. Maksymiliana Golisza 10B 71-682 Szczecin.. Lokalizacja WORDWORD Szczecin: 30% egzaminów zapisujemy przez Internet.. Internetowo za pośrednictwem platformy InfoCar.- zadzwoń w godzinach 8 14 pod numer 914425831 i ustal termin egzaminu państwowego.. Praktyka.. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie wznawia egzaminy na prawo jazdy na nowych zasadach.WORD Szczecin Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie zajmuje się przeprowadzaniem egzaminów na prawo jazdy na wszystkie kategorie.. Przez internet możesz zapisać się na egzamin w WORD Szczecin i oddziale WORD w Barlinku.Zapisy na egzaminy/szkolenie w WORD w Szczecinie odbywają się drogą elektroniczną lub telefoniczną na wskazane adresy mailowe i nr telefonów..

Można się zapisywać na egzamin na prawo jazdy.

Zapisy osobiste.. Zapisy internetowe na egzamin na prawo jazdy realizowane są poprzez platformę ifocar.. Ten numer telefonu służy wyłącznie do zapisów telefonicznych na egzamin.Zapisy na egzamin w Barlinku.. Zapisy przez telefonJeżeli zapisujesz się na egzamin pierwszy raz możliwy jest tylko osobisty zapis na egzamin w BOK WORD Szczecin.. Płatności za egzaminy można dokonać wyłącznie poprzez wpłatę na wskazane konto bankowe WORD w Szczecinie.. Wydział Planowania i Koordynacji Egzaminów telefoniczne planowanie egzaminów 91 442 58 36WORD Szczecin Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie zajmuje się przeprowadzaniem egzaminów na prawo jazdy na wszystkie kategorie.. Szczecinianie bardzo szybko polubili i zaczęli aktywnie korzystać z możliwości zarejestrowania się na egzamin w tamtejszym wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego przez Internet.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie działa w godzinach: • Od poniedziałku do środy od 7:30 do16: 00 • Czwartki od 7:30 do 15:30 • Piątki od 7:30 do 14:00.. - potwierdzeniem terminu jest informacja ustna.. Egzamin w Szczecinie: od godziny 8:00 zadzwoń pod numer telefonu 91 50 66 831, 91 50 66 836, 91 50 66 837; Egzamin w Barlinku: zadzwoń pod numer 957 841 400 ; potwierdzeniem ustalenia terminu jest przekaz słowny bądź na życzenie kandydata istnieje możliwość odbioru zaświadczenia w WORD SzczecinW związku z sytuacją epidemiczną i ograniczeniami w funkcjonowaniu.Pierwsze wolne terminy egzaminów..

Potwierdzenie opłaty egzaminacyjnej.

Lokalizacja WORDZapisy na egzaminy w Oddziale Terenowym w Barlinku odbywają się drogą elektroniczną przez system Info-Car lub telefoniczną na wskazany nr telefonu.. WORD w Szczecinie znów działa.. Telefoniczne zapisy na egzamin możliwe są pod numerem 91-50-66-831, w godzinach 8:00 - 14:00.. Aby zapisać się na egzamin w oddziale WORD w Barliknku wystarczy przyjść do siedziby oddziału terenowego przy ul. Jeziornej 8 Więcej informacji na temat egzaminów w Barlinku udzielają pracownicy szczecińskiego oddziału terenowego pod numerem telefonu: +48 95-78-414-00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt